Podväzkový pás Lilly I ⭐️LAUMA LINGERIE

Podväzkový pás Lilly I

Podväzkový pás Lilly I

Zistiť viac >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Dámska bielizeň > Korzety a podväzkové pásy
Dodavateľ:LAUMA lingerie
Cena:15.39 €
Podväzkový pás Lilly I 5 (100%) 25 x hodnotené

⭐️Zvodný podväzkový pás mu učaruje. Jemná čipka prepletená trblietavou nitkou dodáva modelu nádych elegancie. Podväzkový pás Predná aj zadná časť čipkovaná Dva páry plastových úchytov na pančuchy Zadné zapínanie na jeden háčik s tromi polohami na stiahnutie


 • Podväzkový pás Superboost Lace Gossard
  Podväzkový pás Superboost Lace Gossard

  ⭐Luxusný čipkovaný podväzkový pás Superboost Lace. Podväzkový pás Kombinácia materiálov Predná časť čipkovaná Zadná časť z..

  17.50 €
 • Podväzkový pás Gossard VIP Bijoux I
  Podväzkový pás Gossard VIP Bijoux I

  ⭐Luxusný podväzkový pás VIP BIJOUX z čierneho tylu a zlato vyšívanej čipky pre dokonalú dámu. Objavte kúzlo nosenia klasických..

  52 €
 • Podväzkový pás Freya Expression
  Podväzkový pás Freya Expression

  ⭐Luxusný podväzkový pás Expression bohato zdobený čipkou. V trendy červenej farbe. Podväzkový pás Čipka Zadné zapínanie na tri..

  43.99 €
 • Podväzkový pás Freya Astrid
  Podväzkový pás Freya Astrid

  ⭐Podväzkový pás Astrid s efektnou výšivkou. Nielen na bežné nosenie. Podväzkový pás Kombinácia materiálov Zadné zapínanie na dva..

  38.39 €
 • Podväzkový pás Annebra Chandelier
  Podväzkový pás Annebra Chandelier

  ⭐Luxusný vyšívaný podväzkový pás. Elegantná a bohatá výšivka. Podväzkový pás je vyrobený z jemného, bohato vyšívaného tylu V..

  28.79 €
 • Podväzkový pás Mia
  Podväzkový pás Mia

  ⭐Elegantný podväzkový pás s čipkou. Pás je vyrobený z jemného mikrovlákna a pružnej čipky so striebristými odleskami Pás je..

  18.19 €
 • Biely podväzkový pás Obsessive
  Biely podväzkový pás Obsessive

  ⭐Zmyselný komplet podväzkového pásu a tangá nohavičiek. Kombinácia decentnej čipky a jemného tylu je vskutku rafinovaná! Podväzkový..

  18.59 €
 • Pančuchy na podväzkový pás Anika 20 DEN
  Pančuchy na podväzkový pás Anika 20 DEN

  ⭐Jemné podväzkové pančuchy s bohato dekorovaným lemom. Doprajte si neodolateľný pocit ženskosti pri nosení podväzkov. Podväzkové..

  5.49 €
 • Podväzkový pás Alisa
  Podväzkový pás Alisa

  ⭐Podväzkový pás Alisa z čipky a tylu. Okúste pocit ženskosti pri nosení podväzkových pančúch! Podväzkový pás Kombinácia..

  19.99 €
 • Podväzkový pás Bibi čierny
  Podväzkový pás Bibi čierny

  ⭐Noblesný podväzkový pás Bibi black s módnymi strappy pásikmi a vyšívaným tylom. Podväzkový pás Kombinácia materiálov Zadné..

  30.99 €
 • Podväzkový pás Freesia
  Podväzkový pás Freesia

  ⭐Čipkovaný podväzkový pás Freesia. Noste pančuchy, je to nesmierne príťažlivé! Podväzkový pás je vyrobený z jemne elastickej čipky..

  12.99 €
 • Podväzkový pás Jane
  Podväzkový pás Jane

  ⭐Elegantný podväzkový pás Jane z jemnej čipky na bežné nosenie aj na večerné hry. Podväzkový pás Čipka Zadné zapínanie na jeden..

  25.99 €
 • Podväzkový pás Olive
  Podväzkový pás Olive

  ⭐Noblesný podväzkový pás Olive so zlatou výšivkou. S rafinovaným kovovým zapínaním v zadnej časti. Podväzkový pás Kombinácia..

  28.99 €Hľadáte > Korzety a podväzkové pásy? V kategórii dámska bielizeň je možné objaviť štýlové podväzkový pás lilly i!
© 2021 Dámske a pánske oblečenie a plavky: Kontakt