Korzet Anabell ⭐️EXCELLENT BEAUTY

Korzet Anabell

Korzet Anabell

Zistiť viac >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Dámska bielizeň > Korzety a podväzkové pásy
Dodavateľ:Excellent Beauty
Cena:60.99 €
Korzet Anabell 3,75 (75%) 27 x hodnotené

⭐️Luxusný komplet korzetu a nohavičiek tangá, v štýle parížskych kabaretov. Hriešne čierna z vás urobí neodolateľnú! Korzet je vyrobený z mikrovlákna s vlisovanými lesklými kvetinami Je vystužený kosticami – perfektne maskuje rizikové partie! Pružné mikrovlákno sa prispôsobí postave a jemne ju stiahne Ramienka sú pružné, s dĺžkovým nastavením V zadnej časti saténová šnurovačka pre perfektné prispôsobenie postave Lemy elastické, s drobným zdobením Korzet má vpredu a vzadu vždy dve odopínateľné upínania na pančuchy Súčasťou kompletu sú tangá z tylu a mikrovlákna Nohavičky a pás podšité ozdobnou bielizňovou gumičkou Dámska bielizeň > Korzety a podväzkové pásy | Korzety


 • Korzet čipkovaný Blanchet Cream
  Korzet čipkovaný Blanchet Cream

  ⭐Luxusný komplet čipkovaného korzetu a tangá nohavičiek. Korzet je ušitý z čipky a elastického materiálu so vzhľadom saténu..

  38.99 €
 • Korzet Ginger Black
  Korzet Ginger Black

  ⭐Luxusný komplet zvodného korzetu a tangá nohavičiek. Z priehľadného tylu a lesklého mikrovlákna. Korzet je ušitý z elastického tylu,..

  42.99 €
 • Korzet Kalina s kosticami
  Korzet Kalina s kosticami

  ⭐Korzet Kalina je elegantným kúskom bielizne. Zahalí vás do jemného elastického tylu a čipky s lososovou kvetinovou výšivkou. Ramienka..

  39.99 €
 • Korzet Maddie
  Korzet Maddie

  ⭐Zvodný komplet korzetovej košieľky a tangá nohavičiek okorení Vaše milostné hry. Rozdráždite jeho fantáziu! Košieľka je ušitá z..

  30.99 €
 • Korzet Obsessive Heartina
  Korzet Obsessive Heartina

  ⭐Luxusný komplet korzetu a braziliek Heartina. Priesvitné čipkované košíčky a rafinované šnurovanie v zadnej časti. Pre vášnivé noci...

  64.99 €
 • Korzet Obsessive Laluna
  Korzet Obsessive Laluna

  ⭐Ozvláštnite si chvíle vo dvojici zvodným korzetom a tangá nohavičkami Laluna. Lesklý pružný materiál dopĺňa čipkovaná aplikácia v..

  47.99 €
 • Korzet Obsessive Sega
  Korzet Obsessive Sega

  ⭐Luxusný komplet zvodného korzetu a tangá nohavičiek Sega. Z priehľadného jemného tylu a čipky. Zvodný korzet Kombinácia materiálov..

  47.99 €
 • Korzet Perdita
  Korzet Perdita

  ⭐Zvodný komplet korzetu a tangá nohavičiek Perdita. Z priesvitnej sieťoviny a rafinovanej čipky pre noc plnú vášne. Zvodný korzet..

  44.99 €
 • Zvodný korzet Erza
  Zvodný korzet Erza

  ⭐Zahaľte sa do rafinovanej zvodnosti v podobe korzetu a nohavičiek Erza. Ľahučký priesvitný tyl s jemnou čipkou dáva priestor mužskej..

  29.99 €
 • Zvodný korzet Mirajane
  Zvodný korzet Mirajane

  ⭐Korzet Mirajane je dokonale zvodným kúskom bielizne. Rafinovaná čipka spoločne s hlbokým výstrihom nechá vyniknúť vaše prednosti. ..

  43.99 €
 • Zvodný korzet Tyrone
  Zvodný korzet Tyrone

  ⭐Zvodný korzet Tyrone okorení vaše chvíle rozkoše. Otvorené košíčky dopĺňa rafinované šnurovanie v prednej časti. Zvodný korzet..

  51.99 €
 • Korzet Bes Black s nohavičkami
  Korzet Bes Black s nohavičkami

  ⭐Luxusný komplet s prepracovanými detailmi. Korzet je z látky latexového vzhľadu, vnútorná časť z príjemného mikrovlákna Ramienka..

  34.99 €
 • Zvodný korzet Inoe
  Zvodný korzet Inoe

  ⭐Nežná aj zvodná. Taká budete v bielom komplete s podväzkovým upínaním a tangá nohavičkami. Zvodný korzet Tangá nohavičky Zosilnený..

  44.99 €
 • Korzet Zoja
  Korzet Zoja

  ⭐Buďte zmyselná a zvodná! V komplete s podväzkovým upínaním ho rozpálite do červena! Korzetová košieľka je z jemného, veľmi..

  21.00 €Hľadáte > Korzety a podväzkové pásy? V kategórii dámska bielizeň je možné objaviť štýlové korzet anabell!
© 2021 Dámske a pánske oblečenie a plavky: Kontakt