Príslušenstvo


Jednofarebný záves do sprchy, protiplesň sv modrá 180x200cm

Jednofarebný záves do sprchy, protiplesň sv modrá 180x200cm

⭐️Praktický záves do sprchy z veľmi odolného textilu. Vybavený antibakteriálnou a protiplesňovou úpravou zaistí vo Vašej kúpeľni dokonalú hygienu. Dobre splýva, pretože má zaťažený spodný okraj. Dodávame s 12 plastovými háčikmi...Príslušenstvo čierna svetlohnedá ENDURANCE

Príslušenstvo čierna svetlohnedá ENDURANCE

⭐️Vzor: Jednofarebné..Príslušenstvo sivá čierna ENDURANCE

Príslušenstvo sivá čierna ENDURANCE

⭐️Vzor: Jednofarebné; Počet kusov v sade: šesťdielny..Dekoračné kruhy (2 ks)

Dekoračné kruhy (2 ks)

⭐️Na jednoduché dekorovanie závesu na záclonovej tyči, jednoducho látku ozdobne pretiahnite - hotovo! Upozornenie: krúžky je možné na spojení ztočiť. Rozmer: priemer maléhé krúžky cca 3,5 cm, veľkého krúžku cca 5 cm, dĺžka vo veľ. 10,5 cm, šírka 6 cm. Farba: Strieborná Vrchný materiál: železo Veľkosť: 0..Dekoračný úchyt na záclony Heide (2 ks)

Dekoračný úchyt na záclony Heide (2 ks)

⭐️Dekoračný úchyt na záclony s magnetmi, umožňuje ľahké nariasenie záclon a závesov, dĺžka cca 26 cm, veľkosť dekoratívneho gombíka cca 6 cm. Farba: Oranžová Vrchný materiál: 100% polyresin Veľkosť: 0..Dekoračný úchyt v drevenom vzhľade (2 ks)

Dekoračný úchyt v drevenom vzhľade (2 ks)

⭐️Riasiaci držiak v drevenom vzhľade, praktické 2-dielne balenie. Farba: Hnedá Vrchný materiál: polypropylén Veľkosť: 0..Háčiky na rebríkový radiátor, 6-dielne

Háčiky na rebríkový radiátor, 6-dielne

⭐️Praktické háčiky pre viac miesta vo vašej kúpeľni. Pasujú na štandardné rebríkové radiatory. Zavesiť a hotovo, ideálne na uteráky, špongie a ľahké oblečenie. Rozmer: V/Š/H cca 10x2,5x6 cm. Farba: Biela Vrchný materiál: umelá hmota Veľkosť: 0..Krúžky s háčikmi na záclony (30 ks)

Krúžky s háčikmi na záclony (30 ks)

⭐️Súprava pozostáva z 30 prstencov (priemer cca 2 cm) a 30 háčikov. Farba: Biela Vrchný materiál: umelá hmota Veľkosť: 0..Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

⭐️Pre všetky okná z umelej hmoty s hrúbkou od cca 14mm: vyťahovateľná záclonová tyč v 3 veľkostiach, ktorú možno nastaviť na každej výške na okne, nastaviteľná do 130cm, v 3 farbách: biele zakončenia so striebornou teleskopickou tyčou, kompletne hnedá alebo zlatá, rozmery = približná dĺžka. Farba: Strieborná Tyč: alumínium; Zakončenie: umelá hmota Veľkosť: 90-130 cm,60-105..Otáčavá záclonová tyč 1 ks

Otáčavá záclonová tyč 1 ks

⭐️Teleskopická tyč od cca 65 do 110 cm, vrátane materiálu na upevnenie. Farba: čierna Vrchný materiál: železo Veľkosť: 0..


Príslušenstvo 2,5 (50%) 23 x hodnotené

Kategória produktov prislusenstvo obsahuje 10 záznamov.SOCIAL MEDIA:
Hľadáte príslušenstvo? Poradíme Vám ako vybrať Príslušenstvo, z internetových e-shopov.
© 2020 Dámske a pánske oblečenie a plavky: Kontakt