Kabáty, bundy a vesty


Bunda so zipsom a prešitím nám.modrá 56 58

Bunda so zipsom a prešitím nám.modrá 56 58

⭐Pre šik štýlový vzhľad zvoľte prešívanú bundu na zips. Krátky moderný strih. Stojačik so šikmým pútkom na spínačky. Zipsové zapínanie. Dlhé rukávy. Na pleciach prestrihnutie. 2 šikmé vrecká na zips, s paspulou. 1 vnútorné náprsné vrecko. Pružné zakončenie rukávov a spodného lemu. Prešitie a podšívka. Možno prať v práčke.. Blancheporte Bunda so zipsom a prešitím..Športová bunda z mikrovlákna čierna 87 96 (M)

Športová bunda z mikrovlákna čierna 87 96 (M)

⭐Športová bunda sa hodí aj pre chvíle pohody a odpočinku. Z ultra pohodlného mikrovlákna. Vnútro česané pre príjemné nosenie. Stojačik. Vpredu zipsové zapínanie. 2 šikmé vrecká s paspulou. Dlhé rukávy s pružnými manžetami. Na ramenách a po celej dĺžke rukávov biela paspula. Rovný, pružný spodný lem. Možno prať v práčke.. Blancheporte Športová bunda z mikrovlákna čierna..Športová bunda z mikrovlákna nám.modrá 87 96 (M)

Športová bunda z mikrovlákna nám.modrá 87 96 (M)

⭐Športová bunda sa hodí aj pre chvíle pohody a odpočinku. Z ultra pohodlného mikrovlákna. Vnútro česané pre príjemné nosenie. Stojačik. Vpredu zipsové zapínanie. 2 šikmé vrecká s paspulou. Dlhé rukávy s pružnými manžetami. Na ramenách a po celej dĺžke rukávov biela paspula. Rovný, pružný spodný lem. Možno prať v práčke.. Blancheporte Športová bunda z mikrovlákna..Športová bunda z mikrovlákna sivá 87 96 (M)

Športová bunda z mikrovlákna sivá 87 96 (M)

⭐Športová bunda sa hodí aj pre chvíle pohody a odpočinku. Z ultra pohodlného mikrovlákna. Vnútro česané pre príjemné nosenie. Stojačik. Vpredu zipsové zapínanie. 2 šikmé vrecká s paspulou. Dlhé rukávy s pružnými manžetami. Na ramenách a po celej dĺžke rukávov biela paspula. Rovný, pružný spodný lem. Možno prať v práčke.. Blancheporte Športová bunda z mikrovlákna sivá..


Kabáty, bundy a vesty 3,5 (70%) 24 x hodnotené

Kategória produktov kabaty, bundy a vesty obsahuje 4 produkty.SOCIAL MEDIA:
kabáty, bundy a vesty za akčné ceny
© 2020 Dámske a pánske oblečenie a plavky: Kontakt